Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Для гоління

Для гоління: які аксесуари та засоби знадобляться

 

Одні чоловіки віддають перевагу електробритвам, інші – полюбляють голитися звичайними станками або ж використовують небезпечну бритву. Для тих, хто обирає другий варіант позбавлення від небажаного волосся в зоні обличчя та шиї, знадобляться додаткові аксесуари та засоби для та після процедури. Щоб обрати якісне приладдя та доглядову косметику, перед покупкою необхідно звертати увагу на деякі деталі.

 

На що варто звернути увагу при виборі приладів для бриття?

В основний набір для бриття можуть входити декілька аксесуарів:

Верстат (безпечний бритвений станок) має т-подібну форму і не завжди потребує особливих навиків користування. Він може мати, як змінні леза, так і змінні головки. Такі варіанти вважаються найбільш екологічними і дають змогу якісніше виконати гоління.

Моделі зі змінними картриджами зазвичай мають ергономічну голівку, що пристосовується до вигинів тіла.

Класичні т-подібні бритви виконують ідеальне гоління і не створюють подразнень, через те, що для позбавляння від небажаної щетини достатнього однієї проходки по обличчю. Однак, потребують більше часу. Щоб провести ідеальне гоління, необхідно попередньо розпарити шкіру. Т-подібну бритву та леза до неї можна підібрати за типом шкіри та волосся. Відкритий зріз (open comb) – для густої і жорсткої щетини. Закритий зріз (closed comb) – для середньої бороди, щоденного користування, більш безпечний варіант. Косий зріз (slant bar) – зрізає щетину під «нуль», підходить для ніжної шкіри, але потребує навичок.

Одноразові верстати є більш дешевшим варіантом, однак вони зазвичай виконані із пластику, який не підлягає переробці. До того ж, їх потрібно постійно змінювати. Такий варіант підійде для подорожі, де умови для гоління обмежені. Для домашнього користування краще один раз витратитися на якісну бритву і купувати тільки змінні леза або голівки.

Окремим варіантом бритвенного станка є небезпечна бритва. Таке приладдя не підійде для новачків, а для тих, хто вже «набив руку» на т-подібних бритвах. Вони бувають прямої форми, округлої, французького та іспанського типів. Для тих, хто тільки хоче спробувати користуватися небезпечною бритвою, варто обирати варіанти із широкими лезами. Це допоможе витримати правильний кут гоління. Моделі із увігнутим лезом – забезпечують комфортніше та м’якше гоління. Максимальна увігнутість – ідеальний варіант для власників чутливої шкіри.

Серед додаткових аксесуарів, що можуть знадобитися під час бриття – помазок, чаша для гоління, стенд для зберігання приладдя, ремені для виправлення небезпечної бритви.

Крім цього, знадобляться й спеціальні засоби для гоління та після нього: креми, лосьйони, гелі, олії, тальк, бальзами, одеколони. Це допоможе уникнути подразнень, сухості та забезпечити стерильність процесу. Обирати засоби для гоління варто за типом шкіри та щетини.

Усе це та інше можна замовити, не виходячи з дому, в інтернет-магазині Wmarket. Доставка товару здійснюється Новою поштою. Доступні кілька способів оплати.

 

Бритва небезпечна Kiepe CutLine 121
Бритва небезпечна Kiepe 127 Style Pro
Бальзам після гоління Immortal One million dollars 350 мл
Бритва небезпечна SPL 9908
Бритва небезпечна SPL 9908
Код товару:199081
Олія для гоління WizGrease Сандал 50 мл
Крем для гоління Proraso Green Line 150 мл (8004395001118)
Одеколон-спрей Immortal One million dollars 400 мл
Гель для гоління Immortal Infuse 1000 мл
Крем після гоління Immortal Infuse чорний 400 мл
Гель для гоління Barba Italiana Dante 100 мл
Спрей-одеколон Immortal Infuse Nothern forest 400 мл