Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Клімазони

Клімазони

Сучасні перукарські салони оснащені таким розмаїттям обладнання, що клієнт просто губиться в здогадах: що, як і для чого?

Різноманітні плойки, фени нереальних розмірів, гребені, термобрашинги, сушуари можуть легко спантеличити кожного, хто не користувався подібною технікою. У салоні можна також зустріти ще одне унікальне обладнання під назвою клімазон.

Клімазон для волосся дещо відрізняється від звичних для перукарських салонів сушуарів. Якщо сушуар діє за допомогою вентилятора, який нагріває повітря і переносить його на волосся, то клімазон функціонує інакше. Процес його роботи полягає в передачі інфрачервоних хвиль, які глибше, ніж повітря, проникають у структуру волосся, тим самим провокуючи більш ефективний результат. Так, під час фарбування пігмент проникає глибше, внаслідок чого колір стає більш насиченим і тримається довше. Його також використовують у процесі створення хімічної завивки. Наслідки значно кращі, ніж проробляти всю процедуру вручну.

Клімазон можна застосовувати як звичайний сушуар, тільки ефективність його буде куди більшою. Адже під час сушіння волосся клімазоном порушується цілісність укладки, а інфрачервоне випромінювання, м'яко діючи на волосся, виліковує його від сухості й ламкості, у такий спосіб зміцнюючи й живлячи його.

Клімазони бувають як настінного кріплення, так і на штативі. Який вибрати - вирішувати вам. 

Як ви вже переконалися, клімазон для перукарні просто незамінна річ. Цей інструмент ви можете купити, зробивши попереднє замовлення через інтернет-магазин. Також ви маєте можливість клімазон у Києві купити за доступною ціною, відвідавши виставковий центр перукарського обладнання.

Станьте на щабель вище у своїй майстерності використовуючи клімазон для волосся!

Клімазон Ceriotti CIX 3000 Electronic на кронштейні
Клімазон Ceriotti FX 3500 Digital на штативі
Клімазон Ceriotti CIX 3000 Electronic на штативі
Клімазон AGV group Wings
Клімазон AGV group Wings
Код товару:99951