Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Стерилізатори

Стерилізатори для манікюру: гарантія безпеки для вашого здоров'я і здоров'я ваших клієнтів

Майстер салону краси повинен не тільки якісно виконувати свою роботу, а й дбати про безпеку своїх клієнтів. Недотримання елементарних правил під час проведення навіть таких елементарних процедур, як манікюр і педикюр може обернутися серйозною шкодою для здоров'я людини. У разі використання необроблених інструментів підвищується ризик занесення інфекції і, як наслідок, розвитку важкого захворювання. Щоб запобігти небезпечним наслідкам, важливо використовувати стерилізатор.

Для чого потрібні стерилізатори

Призначення у цього пристосування просте - стерилізатор для манікюру захищає від зараження вкрай небезпечними патологіями, що передаються через кров. Наприклад, якщо інструмент буде погано оброблений, навіть через мікроскопічний поріз на шкірі в організм може потрапити збудник ВІЛ або гепатиту. А ось збудникам грибкових, вірусних, бактеріальних інфекцій і зовсім не потрібен контакт із кров'ю - вони вражають епідерміс або нігті.

Манікюрний стерилізатор гарантує повноцінну обробку інструментів перед і після проведення процедури, даючи змогу видалити з поверхні бруд, залишки крові та частинки шкіри, захист від корозії й усунення хвороботворних мікробів.

Принцип роботи стерилізатора для нігтів

Принцип роботи пристрою полягає в температурному впливі. Під впливом УФ, УЗ або інфрачервоних променів (залежно від типу приладу) всі мікроорганізми, віруси і бактерії, що містяться на поверхнях, гинуть.

Перед стерилізацією інструменти (ножиці, пилочки тощо) необхідно попередньо почистити щіточкою і на певний час покласти в дезінфікуючий розчин (вбиває тільки частину мікробів). Потім їх промивають водою, ретельно висушують і поміщають у стерилізатор для нігтів.

Перед тим, як приступити до манікюру, майстер повинен обробити свої руки, руки клієнта і всі робочі поверхні дезінфектором.

Види стерилізаторів

Стерилізатори для манікюру класифікуються за типом впливу, часом роботи і вартістю. Існують такі види:

  1. Кульковий кварцовий. Під час подачі повітря всередині пристрою нагріваються кварцові кульки, завдяки чому здійснюється процес глибокої стерилізації. Характеризується компактним розміром і прийнятною ціною, підходить не тільки для експлуатації в манікюрних салонах, а й для домашнього використання. Прилад зручно розміщувати на невеликій поверхні (не займає багато місця), інструменти (навіть найменші) поміщаються в нього у вертикальному положенні. Кульки швидко нагріваються до температури 240-250 °С і також швидко остигають, що дуже зручно в ситуації великого потоку клієнтів.
  2. Сухожарова шафа. Здійснює стерилізацію за допомогою гарячого повітря. Такі моделі коштують дорожче, мають великі габарити і вагу, і дуже довго працюють (процес триває від півгодини до 1,5-2 годин). Віддаючи перевагу такому типу пристрою, потрібно обов'язково мати під рукою запасний набір інструментів, щоб уникнути втрати часу. Великий плюс сухожарів у тому, що вони можуть працювати в різних температурних режимах і мають велику місткість.
  3. Ультрафіолетовий. Не підходить для стерилізації інструментарію після проведення роботи, оскільки УФ-промені запобігають розмноженню мікробів, але не ліквідують їх на 100%. Такі прилади використовуються для знезараження нового або давно не використовуваного інструменту або для зберігання чистого. Важливо пам'ятати, що ультрафіолетовому опроміненню піддаються тільки відкриті ділянки, тому інструменти потрібно розташовувати в агрегаті рівномірно, так, щоб вони не лягали один на одного.
  4. Ультразвуковий. Працює за таким принципом: у ємність заливається спеціальна рідина, прилад подає ультразвукову хвилю, яка створює діелетричний тиск, далі утворюються невеликі вакуумні бульбашки, що видаляють бруд і бактерії. Пристрій підходить для обробки всіх манікюрних і перукарських інструментів. Такі стерилізатори універсальні, прості в експлуатації та догляді, абсолютно безпечні завдяки відсутності температурного впливу і працюють дуже швидко.

У нашому інтернет-магазині представлені такі види пристроїв: стерилізатор кульковий Simei S505 - 553 грн., Yre CD 4830 ультразвуковий - 4342 грн., ультрафіолетовий Ceriotti New Germix - 4355 грн., сухожарова шафа Sun CH-360T - 1 021 грн., і багато інших моделей.

Як вибрати стерилізатор для манікюрних інструментів

Вибираючи стерилізатор для манікюрних інструментів, потрібно враховувати низку критеріїв:

  1. Час роботи. За умови великого напливу відвідувачів доцільно купувати апарат кварцового типу, який виконає своє завдання максимально оперативно.
  2. Розміри. Багато майстрів, які працюють у невеликих салонах, обирають компактні та мобільні прилади, які не займають багато місця. Однак варто враховувати, що такі стерилізатори не дають змоги вмістити багато інструментів, що дуже незручно.
  3. Всі вищеописані моделі прекрасно справляються зі своєю основною функцією, але, ультрафіолетовий, наприклад, поступається за ефективністю іншим видам.
  4. Споживання електроенергії. Пристрій з високою потужністю споживає набагато менше електроенергії.

Як користуватися стерилізатором для нігтів

У використанні приладу немає нічого складного, проте все ж потрібно дотримуватися певних правил експлуатації:

  1. Після закінчення сеансу необхідно обробити дезінфектором усі інструменти, що використовувалися під час процедури.
  2. Поставити пристрій на рівну поверхню і під'єднати до електромережі.
  3. Увімкнути агрегат, попередньо засипавши в нього наповнювач.
  4. Через 5-7 хвилин помістити інструменти всередину, закрити прилад.

Купити стерилізатор для манікюру за доступною вартістю можна в нашому інтернет-магазині. За необхідності можна проконсультуватися з менеджером, він відповість на питання і допоможе з вибором. Доставка товарів здійснюється по всій Україні.

Крафт пакети для стерилізації ProSteril білі 50*200 мм 100 шт
Крафт пакети для стерилізації ProSteril білі 60*100 мм 100 шт
Крафт пакети для стерилізації ProSteril білі 100*200 мм 100 шт
Сухожарова шафа Ceriotti Sanity Security
Сухожаровий стерилізатор Microstop М1+
Сухожаровий стерилізатор Microstop М2
Сухожаровий стерилізатор Microstop М3
Сухожаровий стерилізатор Microstop М3+ Rainbow
Сухожаровий стерилізатор Microstop ГП-15 Pro
Сухожаровий стерилізатор Microstop М1Е
Сухожаровий стерилізатор Microstop М1+ Rainbow
Сухожаровий стерилізатор Microstop М2 Rainbow
Сухожаровий стерилізатор Microstop М3+
Сухожаровий стерилізатор Microstop ГП-10
Сухожаровий стерилізатор Microstop ГП-20 Pro