Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Дезінфектори для інструментів

Дезінфектори для інструментів

Бактерії переслідують нас усюди. Не дотримуючись особистої гігієни, ми ризикуємо завдати непоправної шкоди нашому здоров'ю. Ще більшого дотримання чистоти вимагають речі, які ми використовуємо для підтримки своєї краси. Одним з найбільш важливих обладнань, які потребують постійного ретельного догляду, є інструменти для манікюру і педикюру. Підтримка в чистоті цих пристосувань забезпечить вам не тільки якісну турботу про нігті, а й позбавить від різних захворювань.

Існує безліч засобів для стерилізації інструментів, найбільш популярні серед них - дезінфектори. Це речовини, які ефективно знищують різні збудники захворювань інфекційного характеру. Дезінфектори для інструментів обробляють робочу поверхню пристосування, тим самим запобігаючи ризику передачі інфекції від людини до людини. Вони призначені для очищення поверхні обладнання майстра манікюру. Можна також придбати універсальний засіб, за допомогою якого проводиться передстерилізація і дезінфекція.

Дезінфектори для манікюрних інструментів обробляють будь-яку поверхню пристосування, абсолютно не спотворюючи матеріал.

Переваги дезінфекторів для інструментів:

  1. Простота у використанні. вам більше не потрібно розводити різні суміші, щоб знезаразити інструменти для манікюру
  2. Економність. Купивши флакон дезінфікуючої речовини, ви економите кошти на придбання багатьох, абсолютно непотрібних товарів.
  3. 99-ти % гарантія дезінфекції.
  4. Безпека для життя людини, і для навколишнього середовища.

Дезінфектор для інструментів купити можна зробивши попереднє замовлення в інтернет-магазині. Кур'єр в точні строки доставить товар в пункт призначення.

Засіб для дезінфекції інструментів Jerden Proff Fastclean 200 мл