Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Смужки для депіляції

Красива і гладка шкіра: навіщо потрібний папір для депіляції?

 

У прагненні до досконалості жінки вдаються до різних методів підтримки та підкреслення краси. Одним із таких є депіляція. Наявність небажаного волосся доставляють незручність та дискомфорт не тільки жінкам, а й чоловікам. І однією з процедур, що застосовуються в сучасному житті, є воскова депіляція та шугаринг. Для проведення цієї процедури необхідно мати додаткові аксесуари, такі як папір або смужки для депіляції, шпатель, воскоплав.

Папір для депіляції є одним з головних атрибутів при порятунку від небажаного волосся за допомогою воску. За властивостями та своїм складом відрізняється від звичайної: вона міцна, не вбирає віск, має антисептичні властивості, допомагає не забруднити руки під час проведення процедури та ефективно видаляє волосся.

Папір для депіляції зазвичай представлений у двох видах:

  • Нарізна або смужки.

  • У рулонах.

Смужки для депіляції застосовуються на великих поверхнях шкіри: ноги, руки, спина.

Рулонний варіант зручний при депіляції маленьких важкодоступних місць та чутливих зон тіла. Наприклад, обличчя, зона бікіні та пахв.

Виготовляється папір з нетканого безворсового полотна. Має густину до 100 г/м2. Використовувати папір із щільністю менше 70 г/м2 не рекомендується, оскільки полотно швидко вбере віск і може розшаруватися. Так само і матеріал із щільністю понад 100 г/м2 може завдавати незручностей у застосуванні. Смужки для депіляції можуть бути повністю паперовими або тканинними. Витратний матеріал гіпоалергенний, не рветься і не розтягується, що дозволяє ефективно видалити небажані волоски. Варто зазначити, що цей аксесуар є одноразовим.

Папір для депіляції використовується наступним чином: на зону, що депілюється, наноситься віск або цукрова паста. До цього ж місця притискається тканинна або паперова смужка після чого різким рухом зривається зі шкіри проти росту волосся (у разі депіляції воском) або зростання волосся (у разі шугарингу).

Купити папір для депіляції можна на сайті інтернет-магазину WMarket. Ви також можете оформити замовлення за телефоном, вказаним у верхньому правому кутку сторінки. Наш асортимент дозволить вам підібрати необхідний папір різного виду та щільності за доступною ціною.

Папір для депіляції Kalipso у смужках 100 шт
Папір для депіляції Kalipso у рулоні 100 м
Папір для депіляції Biemme у смужках 100 шт
Папір для депіляції Etto в смужках білий 100 шт
Папір для депіляції ItalWax у рулоні 100 м
Папір для депіляції ItalWax у смужках 100 шт
Папір для депіляції ItalWax у рулоні 80 м