Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Касетні воскоплави

Касетні воскоплави - незамінні помічники для проведення ефективних і безболісних доглядових процедур

Останніми роками дівчата і жінки стали приділяти більше уваги догляду за шкірою. Гладка шкіра стала модною тенденцією, а епіляція станками з її незручностями і порізами залишилася в минулому. Сьогодні частіше дами користуються восковою епіляцією. Для цієї процедури купують спеціальний картриджний воскоплав. Таке обладнання просте в застосуванні і підходить не тільки для епіляції в салонах, а й у домашніх умовах. Також пристрій дає змогу видаляти з використанням воску волосся в проблемних місцях - у зоні над верхньою губою, пахвових западинах, зоні бікіні.

Касетний воскоплав: переваги

Касетний воскоплав вирізняється такими перевагами:

  1. Універсальність. Обладнання може діяти від мережі та батарейок. Перші простіше використовувати у квартирі або салоні, де є розетка. Другі беруть із собою у відрядження, де не завжди знайдеться розетка.
  2. Безпека. Використання воску виключає появу болю або опіків, його температура комфортна для нанесення на різні ділянки тіла.
  3. Швидкість. Депіляція, що проводиться професіоналами, а також за умови грамотного вибору моделі виконується за лічені хвилини.

Воскоплав касетний підігріває віск до 40 градусів і підтримує необхідну температуру. Ризик появи опіків у цьому разі зводиться до нуля. Щоб повністю виключити ймовірність появи больових відчуттів, шкіру обробляють спеціальними кремами і лосьйонами, які запобігають ковзанню воску.

Для салонів краси рекомендується вибирати апарати, що мають базу з гніздом, за допомогою якого можна з'єднати між собою кілька установок і проводити кілька процедур одночасно. Для того щоб таким обладнанням було комфортніше користуватися, база повинна мати можливість нагрівання різних картриджів незалежно один від одного.

Як користуватися касетним воскоплавом?

Касетні воскоплави складаються з картриджа з роликом-аплікатором, де віск підігрівається до необхідної температури. Коли віск досягає оптимальної консистенції, його наносять на ділянку для епіляції за допомогою вбудованої насадки, при цьому шар виходить тонким і рівномірно лягає на шкіру. Оптимальна температура воску, готового до застосування -60⁰C.

Пристрій можна використовувати на будь-яких зонах тіла, щоправда, є деякі деталі: для обличчя і в зоні бікіні підходять вузькі насадки, а для тіла і ніг - широкі. Апарат може працювати на батарейках і від електрики.

Епіляція з використанням касетного воску здійснюється таким чином:

  1. Відкрити кришку установки і перевірити справність ролика-аплікатора. Для цього проводять насадкою по шматочку паперу. Немає проблем, якщо віск надходить рівномірним і тонким шаром.
  2. Покрити оброблювану ділянку шкіри розплавленим воском. Ролик ведуть у напрямку росту волосся. Рекомендується обробляти невеликі ділянки, щоб було зручно знімати віск.
  3. На матеріал зверху покласти паперову або тканинну смугу. Важливо швидко розгладити її руками з несильним натиском. Діяти слід у напрямку росту волосся.
  4. Захопити один бік паперової смужки і зняти її активним, різким рухом. При цьому потрібно діяти у напрямку проти росту волосків.

Після закінчення процедури на шкірі може з'явитися почервоніння, яке через деякий час мине.

Як вигідно купити касетний воскоплав?

Інтернет-магазин wmarket.com.ua пропонує замовити картриджні воскоплави за привабливою ціною. Доставка замовлення діє по Києву та інших містах України. У нашому каталозі ви знайдете великий вибір установок на будь-який смак і для різних цілей. Якщо не впевнені у виборі, і не знаєте, який купити картриджний воскосплав, допомогу нададуть наші ввічливі співробітники. Ми продаємо воскоплави таких популярних виробників як ItalWax, Ro.ial, Simei, YRE. Найбюджетніша модель у нас коштує 110 гривень. Для корпоративних клієнтів діє гнучка система знижок. У якості нашої продукції встигли переконатися численні замовники, які залишають про нас позитивні відгуки. Ми обслуговуємо приватних замовників і салони краси, СПА-центри та інші комерційні центри.

Якщо залишилися питання щодо пропозиції воскоплавів, просто зателефонуйте нам. Ми гарантуємо оперативну доставку!

Воскоплав касетний ItalWax Manipolo Scaldacera Free