Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Шпателі для депіляції

Шпатель – необхідність якісної депіляції

 

Однією з найпопулярніших процедур догляду за тілом є депіляція. Для комфортного позбавлення від небажаного волосся необхідно підібрати якісні матеріали: віск або цукрову пасту, воскоплав, косметичний шпатель, папір або смужки для депіляції та інші. Тому, маючи повний набір інструментів для депіляції, процедура пройде менш болісно і якісно.

Однією з необхідних аксесуарів для позбавлення від небажаного волосся є шпатель. Він допомагає рівномірно наносити та розподіляти масу по потрібній ділянці шкіри.

Шпателі для воску розрізняються за:

  • Форме та розмірам: можуть бути вузькі, широкі, витягнуті.

  • Матеріалу: пластик або дерево.

Дерев'яні шпателі зазвичай застосовуються одноразово. Продаються як наборами, так і поштучно, упаковані індивідуально. Після процедури шпатель викидається, що заощаджує час та матеріали для його стерилізації та миття.

Пластикові шпателі призначені для багаторазового застосування. Вони довговічні, при цьому їх слід ретельно очищати після кожного використання.

Залежно від місця, що депілює, застосовуються вироби різних форм. Так, для зони пахв чи бікіні використовується вузький витягнутий шпатель. Їм зручно наносити матеріал у заглиблені ділянки. А для великих поверхонь, таких як руки, ноги, спина, використовуються широкі інструменти.

Також при виборі косметичного інструменту варто врахувати і те, для якого виду депіляції він буде застосований: шугаринг, воскова депіляція (теплий, гарячий, плівковий віск). Робочий матеріал має різну температуру плавлення та консистенцію, тому для його нанесення використовуються різні шпателі. Наприклад, для роботи з гарячим воском не рекомендується використовувати пластиковий аксесуар, оскільки при нагріванні він може виділяти шкідливі хімічні речовини.

Слід зазначити, що виробник інструменту на упаковці вказує рекомендації щодо його використання. Тому, не варто ними нехтувати і, наприклад, використовувати одноразовий шпатель багато разів, або не для процедури, що рекомендується.

Наш інтернет-магазин пропонує вашій увазі якісні витратні матеріали для депіляції. Купити шпатель для воску можна зателефонувавши або оформивши замовлення на сайті. Доставка здійснюється по всій Україні.

Шпатель пластиковий Kalipso 15 см
Шпатель дерев'яний Silk & Soft вузький 100 шт
Шпатель дерев'яний Silk & Soft 20 шт (4820191092921)
Шпатель дерев'яний Ital Wax 19 х 150 мм 100 шт