Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Гребені

Гребені для волосся

Наше волосся потребує постійного догляду. Дуже часто через недбале ставлення до нього ми ризикуємо втратити його густоту і природний блиск. Щоразу після миття ми забуваємо, що в цей момент наше волосся особливо слабке і найменша помилка може завдати йому непоправної шкоди. Тому професійні перукарі, з турботою про своїх клієнтів, рекомендують використовувати спеціальні гребені для волосся. Ці різновиди гребінців безпечні для вашої шевелюри. Вони дбайливо ковзають по всій поверхні волосся, не травмуючи його текстуру. Дуже важливим при виборі гребеня для волосся є матеріал, з якого він виготовлений. Майстри радять купувати дерев'яні гребені, вони, по-перше, екологічні, по-друге, надають волоссю особливої шовковистості.

У перукарській практиці використовується величезна кількість гребінців. Кожен з них має своє особливе призначення. Гребінець-шпикуль  багатофункціональний: він дає змогу не тільки мелірувати й тонувати волосся, а й створити ідеальний проділ і начісування.

Гребінець для стрижки призначений для поділу волосся на ідеальні проділи для зістригання необхідної довжини. Вони бувають як з частими, так і рідкими зубцями. Їх діаметр залежить від складності виконання поставленої роботи.

Існує також спеціальний перукарський гребінь для волосся. З його допомогою можна зняти також залишки фарби.

Звичайний гребінець для волосся, купити який можна у звичайному магазині перукарського приладдя, стане вашим чудовим помічником у догляді за волоссям.

Під час вибору гребінця не ігноруйте його якість. Переконайтеся, що він виготовлений зі спеціального екологічного матеріалу, який дбайливо ковзатиме по поверхні вашої шевелюри. Пам'ятайте, що ретельно підібраний інструмент тішитиме довгі роки вашого ним користування.

Гребінь PROline JF1012 під праску
Гребінець під праску Kalipso
Гребінець Modelite Demelage & Coiffage зі шпикулем чорний 19 см
Гребінець Kalipso під праску
Гребінь Tico 600010 Tourmaline+Ionic 195 мм
Комплект гребенів Modelite Demelage & Coiffage 13 см
Гребінець для філіровки Modelite Peigne a Effiler білий
Гребінець Modelite Demelage & Coiffage для тушовки чорний 21 см
Гребінець SPL 1512 червоний
Гребінець Eurostil 00453 для фарбування волосся