Adminitror Website Mode, View mode site as - yarosh

Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Тримери для носа

Усім відомо, що перше враження про людину формується протягом кількох секунд знайомства. Тому, якщо ви маєте відвідати важливий захід або навіть побачення, необхідно подбати не тільки про те, що на вас одягнуто і як ви зачесані. Обов'язково приділіть належну увагу дрібницям, які можуть зіпсувати образ: брудне взуття, недоглянуті нігті та зайва рослинність у носі або вухах. Для того щоб самостійно і швидко впоратися з останнім пунктом, Вам буде потрібно купити тример для носа і вух. Що це таке і де його знайти розберемося трохи нижче.

Що таке тример?

Тримери для волосся – це спеціальні компактні електричні бритви для стрижки волосся. Існує кілька умовних категорій цих пристосувань:

  • Тримери для стрижки волосся – мають досить високу потужність і великий вибір насадок і тому чудово замінюють звичайні машинки для стрижок.

  • Чоловічі тримери – призначені для стрижки бороди, корекції форми брів і вусів, а також для окантовочних робіт.

  • Жіночі тримери – вирізняються більш м'якою роботою, оскільки саме жіноча шкіра потребує більш делікатного догляду. Підходять для видалення небажаного волосся в зоні бікіні та пахв.

  • Тримери для вух і носа – зручні компактні пристрої для видалення волосся у важкодоступних місцях.

Як вибрати тример для стрижки волосся в носі та вухах

Процедура видалення волосся в носі стала досить  таки поширеним явищем як серед чоловіків, так і серед жінок. Адже для того щоб позбутися небажаного волосся в цій зоні, потрібна всього лише одна маленька машинка. І для того щоб правильно вибрати собі тример для видалення волосся в носі та вухах, необхідно детально вивчити головні особливості цих пристроїв. Зовні вони схожі зі звичайними машинками для стрижки волосся, але відрізняються розмірами і наявністю закругленої насадки. Часто виробники пропонують моделі з ергономічним округлим дизайном, що дає змогу легко помістити прилад у долоні та максимально точно і швидко обробити потрібну зону. Тример для вух і носа має кілька режимів роботи з різною швидкістю обертання лез. Деякі з них також мають у своїй комплектації додаткові насадки для обробки інших зон. Принцип роботи всіх тримерів – зістригання волосків, а не їхнє видалення з коренем. Для таких чутливих зон, як ніс і вуха, це найбільш підходящий спосіб видалення небажаної рослинності. Леза таких пристроїв зазвичай виконані з високоякісної сталі або металу з керамічним напиленням. Це забезпечує точну і швидку стрижку і тривалий термін служби пристрою.

Переваги тримерів для носа і вух

Купуючи цей вид машинок для стрижки, Ви отримуєте пристрій, який має низку незаперечних переваг:

  1. Забезпечує швидку процедуру видалення волосся в носі або вухах.
  2. Довговічність і надійність якісного пристрою.
  3. Видалення волосків без будь-яких хворобливих відчуттів.
  4. Можливість використовувати прилад у будь-який час і в будь-яких умовах.

Купити тример для носа і вух Ви можете в інтернет-магазині професійної косметики та обладнання Wmarket. Тут, на віртуальних вітринах, представлений великий вибір моделей з хорошими технічними характеристиками в різних цінових категоріях. Ви точно зможете знайти відповідний для вас пристрій!

Тример Moser 4900-0050 Wet'n'Dry
Тример Moser 4900-0050 Wet'n'Dry
Код товару:4900-0050
Тример Eurostil 04269
Тример Eurostil 04269
Код товару:108956
Тример Babyliss Pro FX7020E
Тример Babyliss Pro FX7020E
Код товару:228703
Тример Ga.Ma GNT512 GM2101
Тример Ga.Ma GNT512 GM2101
Код товару:109774