Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Товари для фарбування

Фарбування волосся - один із найпростіших способів змінити зовнішність

Напевно, кожна дівчина хоч раз у житті хотіла змінити щось у своїй зовнішності: форму брів, новий вид макіяжу, зачіску або колір волосся. Для того, щоб зрозуміти який відтінок Вас прикрасить і підкреслить риси обличчя, варто звернутися до професійних перукарів-колористів. І щоб ці експерименти були вдалими і залишили приємні спогади, необхідно відповідально підійти до вибору нового образу і приготувати всі необхідні засоби, інструменти та пристосування для фарбування волосся.

Якщо Ви - практикуючий майстер із зачісок або якщо Ви надаєте перевагу самостійному догляду в домашніх умовах, то, насамперед, варто подбати про всі підручні аксесуари, щоб процедура фарбування була максимально швидкою і якісною.

Які аксесуари для фарбування можуть знадобитися?  

Зазвичай на робочому місці у перукаря-колориста можна знайти кілька незвичайних і спеціальних пристосувань, які використовуються в процедурі фарбування:

  • Миска для фарби. Це невелика ємність, у якій майстри змішують матеріали для фарбування. Вона виготовлена з якісного пластику, стійкого до хімічних засобів, які використовуються для волосся. Зазвичай такі мисочки оснащені гумовою окантовкою дна для стійкої фіксації на будь-якій робочій поверхні та мірною градацією об'єму.

  • Пензлі. Спеціальні інструменти для фарбування, без яких неможлива жодна процедура зміни відтінку волосся. Зазвичай такі пензлі оснащені довгим руків'ям із звуженим кінцем для того, щоб ним було зручно відокремлювати пасма рівними пучками. Жорсткий ворс не вбирає фарбу в себе і добре розподіляє матеріал по шевелюрі.   

  • Ключі для фарб. Це пристосування, які допомагають майстрам швидко і без зусиль видавити весь продукт з тюбика. Можуть бути представлені у вигляді “ключа” або незвичайної конструкції з двома невеликими валиками, які при провертанні витісняють матеріал з упаковки.

  • Фольга для мелірування – незамінний аксесуар для фарбування окремих пасом. Така фольга має бути щільною, щоб добре фіксуватися на локонах під час активної фази впливу препаратів.

  • Ваги для перукарів. Це ультрачутливі пристрої, на яких перукарі зважують грами фарб та інших активаторів кольору. Найчастіше оснащені дисплеєм і кнопками перемикання режимів зважування.

Придбати аксесуари для фарбування волосся, а також усі необхідні для цієї процедури матеріали можна в інтернет-магазині Wmarket. На віртуальних вітринах магазину представлений широкий асортимент професійної косметики та обладнання для співробітників індустрії краси і для тих, хто вважає за краще робити процедури самостійно в домашніх умовах. Доставка замовлень здійснюється в будь-яке місто України. При оформленні покупки Ви можете вибрати зручний спосіб оплати та доставки.

Фольга алюмінієва Rio 12 мкм 100 м
Пензель для фарбування Hairway 26012 вузька чорна
Пензель для фарбування SPL 926090 широкий
Фольга алюмінієва Rio 12 мкм 250 м
Пензель для фарбування SPL 964048 з гребінцем та гачком
Пензель для фарбування YSPark YS 645 Tint Brush червоний
Пензель для фарбування SPL 905046 з гребінцем
Прес для тюбиків Comair Rubberrized
Пензель для фарбування SPL 964046
Пензель для фарбування YSPark YS 640 Tint Comb&Brush рожевий
Пензель для фарбування YSPark YS 645 Tint Brush рожевий
Пензель для фарбування Hairway 026013 широка чорна
Пензель для фарбування Hairway 026004 вузька прозора
Фольга перукарська алюмінієва Kalipso 12 мкм 100 м
Миска для фарби Comair для фарбування гумова чорна
Страйпер для мелірування Eurostil 00440
Миска для фарби Comair для фарбування фіолетова
Пензлик для фарбування Comair Jumbo прозорий чорний (3020350)
Миска для фарби Comair для фарбування прозоро-чорна