Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Аксесуари

Аксесуари для манікюру та педикюру: що може знадобитися

 

Окрім основних інструментів та засобів для манікюру та педикюру у майстра мають бути в арсеналі додаткові аксесуари. Одні з них призначені для забезпечення комфорту майстра, наприклад, прозорі окуляри допоможуть уникнути потрапляння пилу під час зняття лаку фрезером чи підпилювання нігтів. Інші знаряддя – допоможуть захистити клієнта від різноманітних негативних впливів під час процедури. Наприклад, рукавички від уф-променів не допустять пересихання рук, коли вони знаходитимуться під лампою для полімеризації лаку. Такі допоміжні аксесуари, як палітра, підставка для ватних дисків, чохли для інструментів допоможуть підкреслити імідж майстра і забезпечити порядок на робочому місці.

 

Які ще деталі можуть стати у нагоді майстру манікюру та педикюру?

Для штучних нігтів. Окрім основних інструментів та рідин, спеціалісту може знадобитися спеціальний клей, пензлик для моделювання та засіб для його очищення, а також форми для нарощування нігтів.

Підготовка нігтів до манікюру. Зручно розмістити руки для розм’якшення шкіри та нігтів перед манікюром, допоможе ванночка спеціальної форми. За допомогою компактної щіточки можна очистити нігті від забруднень. Якщо у клієнта наявний старий гель-лак для знадобиться фольга для нігтів, безворсові серветки або ж ватні диски та апельсинові палички для комфортного усунення набридлого покриття. Для зняття лаку на нижніх кінцівках знадобляться пластикові зажими, які зафіксують просочені ремувером ватні диски.

Фарбування гель-лаком. Щоб забезпечити зручність фарбування нігтів на ногах, використовують спеціальні розпірки. Вони дозволяють розділити пальці окремо один від одного на певній відстані. Тіпси або палітра зможуть представити асортимент лаків клієнту і допомогти визначитися з кольором та дизайном. За допомогою ручки-магніту nail-спеціалісту вдасться відтворити потрібний ефект на покритті «кошаче око». Придбавши підлокітник для комфортного розміщення рук клієнта, майстру зручніше буде працювати.

Допоміжні засоби для приладдя та рідин. Щоб зберігати інструменти для манікюру у чистості і порядку вдома, в нагоді стануть компактні чохли. Зручно розмістити дезінфекційні засоби, доглядові рідини допоможуть спеціальні дозатори. Ватні диски завжди будуть у чистоті та під рукою, якщо придбати для них спеціальну підставку. Різноманітні підставки для фрез, пилочок, кісточок організують швидкий доступ до потрібних інструментів.

Підібрати потрібний аксесуар для манікюру чи педикюру можна в інтернет-магазині Wmarket. Достатньо обрати потрібний товар, натиснути кнопку «Купити» та заповнити анкету покупця. Доставка замовлення здійснюється Новою поштою по всій території України, окрім окупованої. Доступна оплата кількома зручними способами.

 

Розпірки для педикюру Kalipso оранжеві
Розпірки для педикюру Kalipso жовті
Розпірки для педикюру Kalipso сині
Розпірки для педикюру Kalipso рожеві
Розпірки для педикюру Kalipso фіолетові
Ванна SPL 90953
Ванна SPL 90953
Код товару:194757
Ручка-магніт для гель-лаку My Nail System Котяче око
Розпірки для педикюру SPL 9585