Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Спорт і розваги

Спорт та розваги: що може знадобитися в польових умовах

Життя непередбачуване. Сьогодні людина може проживати у комфорті, а завтра їй доведеться виживати без електроенергії, газу, водопостачання. У таких ситуаціях дуже гарно мати аксесуари, які допоможуть полегшити життя в польових умовах: чи то непередбачувана ситуація чи просто сімейний виїзд на природу. В залежності від пори року та проблем, що склалися варто мати у запасі кілька різних корисних приладь.

Що може стати у нагоді під час туризму або перебоїв з електроенергією, газом?

Серед найважливіших елементів, які допоможуть забезпечити комфортне життя в екстрених умовах можуть бути:

Прилади для освітлення. Сюди відносяться різноманітні кемпінгові ліхтарі, лампи з підвісами або настільні. Вони можуть працювати як на одноразових батарейках, так і від акумулятору, який потрібно заряджати.

Зарядні станції. Це можуть бути як міні Power bank, сонячні панелі, так і генератор, який акумулює електроенергію за допомогою бензину.

Забезпечення тепла. Зігрітися під час холодного сезону або непогоди допоможуть теплі ковдри, термобілизна, спальники, спеціальні хімічні грілки для ніг, рук та тіла, каремати. Окремим джерелом обігріву виступають туристичні плитки, системи для приготування їжі.

Приготування та зберігання їжі. Надійно зафіксувати воду чи продукти від протікань допоможуть спеціальні пляшки та контейнери. За допомогою міцного посуду вдасться приготувати їжу на багатті чи плитці, підключеній до газового балону.

Корисні туристичні інструменти. Під час обладнання місця для ночівлі, розпалювання багаття можуть знадобитися спеціальні ножі, лопати, пилки, запальнички, а також засоби для очищення та догляду.

Аксесуари для безпеки. В нічну пору допоможуть залишатися помітним свистки, світловідбиваючі жилети, стрічки.

Туристичні меблі. Забезпечити комфортне перебування на природі допоможуть розкладні стільці, крісла, столи, ліжка, біотуалети.

Замовити те чи інше приладдя для створення комфортних умов під час туризму або непередбачуваних ситуацій можна в інтернет-магазині Wmarket. Доставка товару здійснюється Новою поштою. Оплатити покупку можна кількома зручними способами.

 

Лужні батарейки Varta Energy AA BLI 6 6 шт
Лужні батарейки Tronic LR3 AAА 1.5V 10 шт
Лужні батарейки Tronic LR6 AA 1.5V 8 шт
Лужні батарейки Tronic LR3 AAА 1.5V 8 шт
Лужні батарейки Varta Longlife AA Bli Alkaline 10 шт
Штучний сніг Christmas Traditions SnowSpray 150 мл
Батарейки Varta Superlife AA Bli 8 Zinc-Carbon 8 шт
Світлодіодний ліхтар Parkside Projecteur LED COB PALC 4 A2
Портативна USB LED лампа 3W з підвісом
Електрогриль притискний Tefal OptiGrill+ XL GC724D12 (дефект упаковки)
Грілка для пальців ніг Thermopad Toe Warmer 2 шт
Одноразова POD система JUUCY X 6ml. Melon Berry
Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB Natural Titanium (MU793)