Перукарське обладнання

Перукарське обладнання

Професійне перукарське обладнання – це головний атрибут кожного салону краси. Від нього, безпосередньо, залежить робота самого майстра. Якщо ви націлені на широку клієнтську базу відвідування вашого салону, то не варто економити на обладнанні. По-перше, у зручних кріслах клієнту буде куди приємніше перебувати, ніж моститися в тісному незручному стільці. По-друге, якісне перукарське обладнання служитиме вам довгі роки, не даючи жодного збою. І, по-третє, дизайн обладнання має підкреслити ваш, зі смаком зроблений, інтер'єр.

Найчастіше серед перукарських пристосувань можна зустріти спеціальне крісло. Воно призначене для зручного положення клієнта під час виконання роботи. Чим більше воно є комфортним, тим краще клієнту вдасться розслабитися, а майстру з легкістю виконати поставлене завдання.

Сушуар – це спеціальний апарат, призначений для сушіння волосся. Він миттєво зробить волосся сухим, що дасть змогу продовжити роботу з ним. Сушуар для волосся купити можна, зробивши попереднє замовлення в інтернет-магазині.

Клімазон – це прилад, який допоможе вам у швидкі строки зробити хімічну завивку або фарбування. Вони оснащені інфрачервоними променями, завдяки яким відбувається лікування волосся. Клімазон має регулювання температури і високу потужність. У перукарських салонах його також використовують для сушіння волосся.

Мийки – незамінний атрибут у кожній перукарні. Адже перед тим як надати волоссю необхідного вигляду, його потрібно ретельно промити. Неможливо також виконати фарбування волосся або хімічну завивку без спеціальної мийки.

Клімазон у Києві купити можна на спеціальних виставках перукарського обладнання, де надається величезний асортимент товарів.

Мийку перукарську купити ви маєте можливість у магазинах приладдя для салонів краси.