Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Фартухи для перукаря

Фартух перукаря - 100% комфорту під час роботи

Щоб зберігати протягом робочого часу чистий і охайний вигляд, кожен б'юті-майстер повинен носити спеціальну форму. Її класичним варіантом є фартух перукаря, який надійно оберігає повсякденне вбрання працівника салону від механічних пошкоджень і забруднень. Які бувають види подібної продукції, а також, на що варто звернути особливу увагу при виборі спецодягу, читайте нижче.

Призначення товару

Цей виріб є одним з найбільш затребуваних аксесуарів б'юті-майстра і застосовується для надання широкого спектра послуг з догляду за волоссям. Подібний спецодяг покликаний виконувати такі 3 функції:

 1. Грати роль щільної накидки. Хороший фартух для перукаря оберігає частину верхньої і більшу частину нижньої частини тулуба працівника від пилу, вологи, налипання і скупчення обстриженого волосся, а також утворення плям під час потрапляння фарбувальних речовин і хімічних препаратів.
 2. Служити зручним органайзером. Виріб має бути оснащений певною кількістю кишень, що дає змогу всім необхідним інструментам завжди перебувати "під рукою" майстра.
 3. Формувати єдиний імідж або підтримувати певний бренд. Одяг працівників має бути не тільки якісним і практичним, але також і стильним. За бажання, перукарський фартух можна легко перетворити на візитну картку закладу, шляхом нанесення фірмового знака, логотипу або символіки.

Види та особливості фасону

Ці аксесуари бувають двох основних видів:

 • односторонні;
 • двосторонні.

Перший вид закриває собою тільки передню частину тіла, а другий - забезпечує захист також і зі спини.

Крім цього, товари розрізняють за розміром. Збираючись придбати подібний виріб, спочатку визначитеся з тим, чи має він бути коротким, середнім або довжиною майже до підлоги. Короткі варіанти (70-75 см), більше підійдуть для виконання стрижок і укладок. Їх також зручніше буде носити в теплу пору року. Для виконання процедур фарбування та оздоровлення волосся, варто купити фартух для перукаря подовженого фасону (90-120 см). Він буде більш ефективний для цих цілей, оскільки, краще захистить повсякденний костюм майстра від плям фарби, хімічних реактивів і маслянистих косметичних засобів.

Важливим моментом під час вибору аксесуара є тип кріплення. Варто зазначити, що ступінь комфортності робочого процесу безпосередньо залежить від виду бретель і пояса, особливо їх:

 • ширини;
 • довжини;
 • розташування;
 • варіантів фіксації.

Найзручнішими вважаються вироби з регульованими лямками, що сходяться хрест-навхрест на спині, що забезпечує правильний розподіл навантаження, а також знімними поясами на карабінах.

Поради щодо вибору

Якщо вам необхідно купити фартух перукаря, то, приступаючи до пошуків найбільш підходящого варіанту, неодмінно зверніть увагу на такі чинники:

 • Зручність. Одяг не повинен обмежувати рухів майстра, мати незручні шви, які натиратимуть шкіру або чинитимуть надмірний тиск на шию.
 • Функціональність. Оптимальним стане наявність 2-4 кишень зі зручними фіксаторами для інструментів.
 • Практичність. Вироби повинні бути водонепроникними, стійкими до хімічних препаратів і мати щільну текстуру. Такі властивості мають моделі з нейлону, поліестеру та поліефіру.
 • Догляд. Спецформа повинна легко пратися, швидко сохнути і бути стійкою до деформування.

Де замовити?

Безумовно, в інтернет-магазині Wmarket, де на вас чекає шикарний асортимент перукарських фартухів за найкращими цінами в мережі.

Гарних покупок!

Фартух Kalipso 87 см бордовий
Фартух Kalipso синій 87 см
Фартух Kalipso синій 87 см
Код товару:118974
Фартух Rio Класик 87 см бордовий
Фартух SPL 905071A Medium односторонній чорний
Фартух Rio Класик бордовий 100 см
Фартух Rio Кишеня кенгуру бордо 70 см
Фартух Rio Кишень кенгуру синій 120 см
Фартух Kalipso 100 см бордовий
Фартух Rio Кишеня кенгуру бордо 120 см
Фартух Rio Класик 87 см синій
Фартух SPL 905070A Mini односторонній чорний
Фартух Eurostil 0/1929 прозорий.
Фартух Kalipso червоний 87 см
Фартух SPL 905071E Medium односторонній червоний
Фартух Kalipso коричневий 87 см
Фартух SPL 905070D Mini односторонній синій
Фартух SPL 905071В Medium односторонній бордовий
Фартух SPL 905070E Mini односторонній червоний
Фартух SPL 905071C Medium односторонній синій
Фартух Rio бордо 100 см
Фартух Rio бордо 100 см
Код товару:193969
Фартух Сomair Relief чорний 61 х 71 см
Фартух SPL 905071F Medium односторонній сірий
Фартук SPL 905071-D Mеdium односторонний голубой