Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Потрійні плойки

Потрійна плойка — незвичайний інструмент для завивки волосся

Потрійна плойка має кілька назв: мультистайлер, "тризуб", плойка хвиля.

Це прилад для завивки волосся, який створює ефект хвилі за допомогою трьох нагрівальних елементів. Бажаний розмір локонів можна отримати при підборі правильного діаметра пристрою. Такі девайси діляться на: міні-версії, стандартні та великі професійні.

Переваги та особливості потрійної плойки

Потрійні плойки для волосся були розроблені фахівцями в галузі індустрії краси для створення ефекту хвиль. З їхньою допомогою можна просто і швидко сформувати привабливі локони без заломів або об'ємні кучері. Такі девайси зазвичай мають нескладну конструкцію.

Потрійні плойки наділені низкою переваг:

 • За рахунок потрійних стрижнів укладання потребує менше часу.
 • Накладки з термоізоляцією захищають від отримання опіків.
 • Прилади швидко нагріваються, а температура рівномірно розподіляється по всій поверхні термоелементів.
 • Робота з такими стайлерами спрощується завдяки подовженому шнуру на шарнірі.
 • Якщо девайс має титаново-турмалінове покриття, то локони в процесі завивання іонізуються і не пересушуються.
 • Пристрої з можливістю вибору різних температурних режимів (до 5 варіантів) дають змогу створювати об'ємні хвилі на різних типах волосся.
 • За допомогою опції терморегуляції можливо змінювати температуру нагрівання або підтримувати її на обраному рівні.

Потрійна плойка для волосся дає змогу виконувати такі види укладок: легкі кучері, S-подібні хвилі на волоссі різної довжини, зачіску в ретро стилі, ефект пляжних хвиль.

На що звернути увагу під час вибору

Перш ніж купити потрійну плойку для волосся, слід звернути увагу на такі характеристики приладів:

 • Вага. Слід враховувати, що це досить масивний девайс. Для роботи з довгим волоссям важливо вибирати полегшені моделі, які можна буде без проблем тримати однією рукою. Для тих, хто планує робити локони собі самостійно, краще обирати прилади, які важать менше 500 г.
 • Діаметр. Плойка хвиля може мати діаметр стрижнів від 13 до 25 см. Оптимальним варіантом вважається розмір — 18-20 см. Такі стрижні дадуть змогу створювати локони середнього розміру.
 • Матеріал робочої області. Краще віддавати перевагу кераміці, титану, турмаліну або їхнім сплавам. Керамічні та титанові щипці зазвичай мають доступну вартість. А плойки з турмаліновим покриттям належать до преміального класу.
 • Режими роботи. У високоякісних стайлерів температурний діапазон має бути широким. Досягнувши заданого рівня тепла, вони перестають гріти далі. Для ослабленого, тонкого, пористого волосся оптимально нагрівати прилад до 140 °C. Якщо пасма здорові та мають невисоку жорсткість, то оптимальний температурний режим — 150-170 °C. Для більш жорсткого волосся девайс нагрівають до 180-190 °C.
 • Захист від опіків. Добре, якщо плойка для хвиль оснащена спеціальним термічно безпечним наконечником, за який можна підтримувати прилад під час завивки.
 • Свобода рухів. Для комфортної роботи майстра і зручності клієнта оптимально обирати вироби, оснащені шарнірним шнуром, що досягає в довжину не менше 2,5 м.

А ще, перш ніж купити потрійну плойку, доцільно ознайомитися з провідними виробниками такої техніки для індустрії краси.

Популярні бренди та моделі

Плойка хвиля для волосся випускається такими популярними виробниками:

 • Hairway Professional. Німецький професійний бренд. Привертає увагу їхня модель Black Diamond 3 в 1 з комбінованим покриттям (кераміка і турмалін) і насадками різного діаметру. Температурний режим у приладу може змінюватися в діапазоні - 80-230 °C.
 • BaByliss. Французький бренд, який зарекомендував себе з найкращого боку в галузі завивки та догляду за волоссям. Затребувана модель - BAB2469TTE Hi-def Waver. Плойка з титаново-турмаліновим покриттям має цифровий дисплей і зручний терморегулятор.
 • TICO Professional. Ексклюзивний український бренд. Популярністю користується модель Tico 100212 3D Waver. Стайлер має 5 температурних режимів від 120 до 200 °C, систему блокування кнопок, шнур, що обертається на 360 градусів, довжиною 2,5 м.

Також купити плойку хвиля можна у таких брендів: Diva Professional, Sonar, Ga.Ma.

Як використовувати потрійну плойку

Для створення гарної зачіски дотримуються такої інструкції:

 1. Вимивають, ретельно просушують і розчісують волосся. Недоцільно використовувати такий пристрій на вологому волоссі, оскільки в результаті лише випарується волога, але локони не отримають красивих вигинів.
 2. Перед початком завивання волосся обов'язково наносять засоби, що захищають локони від термічного впливу. Зазвичай вони ще й укладку роблять більш стійкою.
 3. Перед закріпленням локонів лаком, шпильками, їх попередньо остуджують.
 4. Усе волосся поділяють на кілька шарів. Працюють поетапно з верхніми і нижніми пасмами. Частину з них для зручності тимчасово збирають у пучок.
 5. Однією рукою натягують пасмо, іншою беруть розігріту плойку, розкривають її робочу частину, заводять до коріння, змикають частини щипців.
 6. Делікатно й неспішно рухають конуси вздовж локонів. На кожній ділянці затримуються максимум на 10 секунд.
 7. Послідовно опрацьовують весь нижній шар волосся і приступають до верхнього. Усе роблять дуже ретельно, надаючи кожному пасму красивого завитка.
 8. Закріплюють результат лаком для волосся. Зачіска матиме природніший вигляд, якщо вибрати засоби для еластичної фіксації.

Завивати чубок складніше, ніж довгі пасма. Щоб результат радував, маніпуляції потрібно виконувати з опущеною головою і робити відступи від коренів у 2-3 см.

Якщо вас зацікавила потрійна плойка, купити її рекомендуємо в інтернет-магазині wmarket.com.ua. Вас порадують хороші ціни та великий вибір товарів для індустрії краси. Доставка замовлень здійснюється по всій території України транспортною компанією Нова пошта.

Плойка для волосся BaByliss BAB2269TTЕ Triple Barrel
Плойка для волосся Tico 100207 Mini Waver
Плойка для волосся BaByliss BAB2469TTE Hi-def Waver
Плойка для волосся BaByliss BAB2369TTE 3D Waver