Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Аксесуари для парафінотерапії

Аксесуари для парафінотерапії

 

Парафінотерапія дуже популярна в наш час процедура. Її проводять у салонах краси, манікюрних або косметологічних кабінетах. Але все більше людей проводять парафінотерапію у себе вдома, купуючи все необхідне для цього. Сам принцип процедури дуже простий. Вибравши парафіноплав і парафін, ми зупиняємося на виборі аксесуарів для цієї процедури.

Під поняттям "аксесуари для парафінотерапії" ми маємо на увазі поліетиленові пакетики, термошкарпетки і рукавиці для парафінотерапії. Пакетики нам потрібні для збереження тепла, а також щоб захистити терморукавиці і термошкарпетки від зіткнення з нагрітим парафіном. Пакетики є одноразовими, після одного використання їх потрібно викидати. Терморукавички та шкарпетки для парафінотерапії потрібні для утримання тепла, тобто - для максимально ефективного результату цієї процедури. Вони забезпечують необхідну теплоізоляцію. Здебільшого такі рукавиці та шкарпетки є безрозмірними та зроблені з махри.

Купити рукавиці для парафінотерапії махрові, а також інші аксесуари для цієї процедури можна в інтернет магазині WebMarket. Тут є не тільки аксесуари для парафінотерапії, а всі необхідні елементи для проведення її в домашніх умовах, або всі складові для майстрів салонів.

Рукавиці Kalipso сині фліс
Рукавиці Kalipso сині фліс
Код товару:118836
Перчатка махрова Tanoya 1 шт
Перчатка махрова Tanoya 1 шт
Код товару:82300018
Шкарпетки Kalipso сині фліс