Adminitror Website Mode, View mode site as - yarosh

Техніка Dyson

Техніка Dyson – для тих, хто бажає бути в тренді

Коли англієць, промисловий дизайнер Джеймс Дайсон одного разу пилососив свій дім, він зрозумів, що з кожним разом приладдя все гірше справляється зі своєю задачею. Тоді йому спало на думку створити свій унікальний пилосос, який би міг виконувати роботу бездоганно незалежно від часу експлуатації. Долаючи роки невдалих винаходів, йому вдалося здійснити свою мрію і з часом створити компанію, яка випускає не тільки пилососи майбутнього, а й інші футуристичні гаджети. Головною перевагою продукції Dyson стали висока потужність пристроїв та їх тиха робота.

Яка техніка компанії Dyson доступна на ринку сьогодні?

Часто продукцію Dyson асоціюють із продукцією Apple, так як вона також розрахована на преміум-сегмент і для звичайного користувача може бути незрозуміло – чому варто переплачувати за неї, коли можна придбати схожий аналог. Однак, той хто хоча б раз спробує скористатися одним із гаджетів цієї компанії, одразу відчує різницю.

Серед основних продуктів компанії Dyson:

Пилососи. Збирає сміття у контейнер та має велику потужність всмоктування, завдяки багатоциклонній системі роботи. Пилосос Dyson оснащений лазерною підсвіткою, а тому бачить найдрібніше сміття та пил. Працює від акумулятора та має безліч насадок для очищення різних поверхонь.

Сушилки для рук. Вважаються найпотужнішими серед інших брендів. Випускають потоки повітря зі швидкістю 690 км/год. Таким чином вони повністю висушують руки за 10-12 секунд.

Засоби для догляду за волоссям:

Фени. Цей винахід Dyson є цінним не лише через футуристичний дизайн та можливість висушити волосся без його перегрівання. Для професійних стилістів, які працюють по 12 годин він є знахідкою через його зручність. Двигун знаходиться прямо в ручці інструменту, тому рука від нього не так виснажується, як від звичайного фену. Крім того, фен Dyson працює дуже тихо і може витримати навіть падіння на тверду підлогу.

Стайлери для волосся. Якщо фен виконує тільки функцію сушіння, то зі стайлером Dyson можна висушити і водночас накрутити волосся. Однак воно не має бути надто вологим і надто сухим. В будь-якому випадку, перед використанням варто переглянути кілька відео-уроків на Youtube.

Випрямлячі для волосся. Головна переваги цієї техніки над іншими брендами у гнучких пластинах, що змінюють форму під час захоплення волосся. Це дозволяє зменшити пошкодження локонів і досягти ідеального випрямлення. До того ж він може працювати без дроту, на заряді акумулятора. 

Кліматичні системи.

Очисники повітря мають здатність автоматично розпізнавати часточки та всі газоподібні речовини у повітрі. Крім цього вони мають параметри регулювання температури та рівня вологості повітря. Фільтрація повітря відбувається за допомогою хепо-фільтру, а також фільтру, виготовленого із активованого вугілля. За допомогою технології Dyson, у воді гігієнічно знешкоджуються майже 100% бактерій за одну піко-секунду. Також є можливість включити режими «Бриз» та розсіяного потоку.

Вентилятори. Їх головна фішка – це ло́паті, іншими словами «крила», а точніше їх відсутність. Такий дизайн стане у нагоді тим, хто має маленьких дітей і турбується про їх безпеку.

Замовити той чи інший пристрій Dyson можна в інтернет-магазині Wmarket. Доставка товару здійснюється Новою поштою. Оплатити покупку можна кількома зручними способами.

 

Смартфони Apple iPhone
Стайлери Dyson
Планшети Apple iPad
Фени Dyson
Ноутбуки Apple MacBook
Випрямлячі Dyson
Моноблоки Apple iMac
Очищувачі повітря Dyson
Смарт-годинники Apple Watch
Пилососи Dyson
Пожалуйста, подождите, идет загрузка...