Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Базове покриття

База для гель лаку — ідеальні нігтики надовго

Будь-який манікюр починається з нанесення базового покриття. Воно покращує зчеплення гель-лаку з нігтьовою пластиною і гарантує прекрасний результат під час нанесення основного шару. Саме тому використання бази для гель-лаку - невід'ємна частина красивого і стійкого манікюру. Цей компонент гарантує ідеальний стан пофарбованих нігтів протягом 3-4 тижнів і суттєво економить кошти на відновлення покриття.

Навіщо потрібна база під гель лак? Як застосовувати покриття?

База під гель-лак містить такі інгредієнти, як смоли та праймери, завдяки яким основне покриття добре прилягає до нігтів. Під час використання гель-лаків для досягнення найкращих результатів рекомендується дотримуватися однієї й тієї самої торгової марки для кожного шару - базового шару, кольору та верхнього покриття. Вони часто призначені для спільної роботи. Інгредієнти різних виробників часто не дають оптимального і довгострокового результату.

Так само не рекомендовано застосовувати верхнє гелеве покриття поверх звичайного лаку для нігтів, оскільки повне висихання може зайняти до 24 годин. Це означає, що ви можете запечатати вологий лак, який не буде прилипати до верхнього шару.

Переваги використання

Перш ніж почати фарбувати нігті, подумайте про важливість використання базового покриття.

Основний перелік переваг застосування бази для гель-лаку:

  • Розгладжує текстуру. Для нігтів з тріщинами, лущеннями або гребенями нігтьового ложа базове покриття створює однорідну текстуру. Так само, як художнику потрібне гладке полотно перед тим, як створити шедевр, використання базового покриття формує гладку робочу поверхню перед поліруванням.
  • Запобігає фарбуванню. Темні та соковиті відтінки приголомшливо виглядають на нігтях, але після видалення вони можуть залишити на нігтьовій пластині жовті плями. Запобігайте появі плям, створивши захисний шар між нігтями і лаком з базовим шаром.
  • Продовжує життя манікюру. Базове покриття слугує праймером, який прилипає до нігтя і нанесеного лаку, створюючи міцне і монолітне покриття. Еластичність базової основи забезпечує гнучкість, тому нігті можуть легко гнутися, запобігаючи сколам.

Деякі базові покриття володіють додатковими перевагами і мають у складі протеїни та вітамін Е і кальцій, що запобігає ламкості нігтів. Основа для гель лаку вирівнює нігтьову пластину, коригує поверхню і маскує дефекти.

Види основ під гель лак

На сьогодні на ринку представлено 5 основних видів базових покриттів:

  • Рідкі — найбільш популярний варіант для нанесення манікюру з гель-лаковим покриттям. Швидко сохнуть і легко знімаються спеціалізованими складами.
  • Каучукові — зручні в роботі, моментально вирівнюються, не розтікаються. Ідеальні для ламких нігтьових пластин.
  • Тверді — після полімеризації утворюють нееластичний і жорсткий моноліт. Оптимальні для міцних нігтів.
  • Еластичні — відрізняються густим складом, добре гнуться після затвердіння. Стійкі до заломів і сколів.
  • Камуфлюючі — відрізняються наявністю природних відтінків і ідеально підійдуть для французького манікюру.

Під час вибору бази враховуйте характер манікюру, стан нігтьових пластин і відтінки основного покриття.

Як вибрати базу для гель лаку

Найчастіше причиною поганого манікюру є некоректно підібрана база. Відколи, тріщини і відшарування лакового покриття вказують на те, що склад був обраний неправильно. Під час вибору бази для гель-лаку проаналізуйте стан нігтьової пластини і тільки після цього купуйте продукт того чи іншого виробника.

Wmarket — великий дистриб'ютор зарубіжних і вітчизняних брендів в Україні. Ми пропонуємо доступні ціни на базу для гель лаку і гарантуємо якість всіх складів.

Ви можете купити базу для гель лаку за оптимальною вартістю і замовити доставку. Якщо сума замовлення перевищить 500 гривень, доставимо товар по Києву безкоштовно. Передбачено готівковий і безготівковий розрахунок.

Базове покриття Naomi Gel Base Easy Off 12 мл