Adminitror Website Mode, View mode site as - yarosh

Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Стаціонарні фени

Стаціонарні фени

У кожного з нас вдома є кілька інструментів для укладання волосся: бігуді, плойки, випрямляча, ну і, звісно ж, фени для волосся. Але порівняно з домом, професійні салони краси мають свої відмінності. Кожен салон просто зобов'язаний купити сушуар для волосся! Від його наявності залежить пряма асоціація з цим закладом.

Навіщо потрібен сушуар розберемося детальніше. Отже, уявіть ситуацію, коли вам після миття волосся в салоні потрібно висушити волосся - укладка не потрібна, а напружувати майстра немає сенсу, ось саме тут ця штука і приходить на допомогу. Також ці "конструкції" часто встановлюють у саунах і басейнах – там вже точно не знайдеться людини з феном, а висушити волосся потрібно.

Стаціонарні фени в наш час, це дуже технологічно просунуті речі. Оснащення їх доходить до немислимих кнопочок, ручок, що часом відчуваєш себе в кабіні пілота, коли доводиться працювати з ним. Але тут усе продумано. Кожен важіль відповідає і за температуру повітря, і за його швидкість подачі, і за інші не менш важливі навороти.

Купити сушуар для свого салону ви з легкістю можете в спеціальному розділі інтернет-магазину Вебмаркет. Вибравши конкретну модель, вам одразу зателефонує менеджер, який уточнить всі деталі і одразу ж передасть вашу заявку в обробку безпосередньо тим людям, які займаються відправкою товару. Якщо ви перебуваєте в Києві, то вже того самого дня отримаєте товар під двері свого салону, ну а якщо проживаєте в іншому населеному пункті нашої прекрасної країни, тоді все станеться точнісінько так само, тільки наступного дня. Професійні сушуари, які є в нашому магазині, виробляють всесвітньо відомі бренди, які гарантують стабільну роботу і якість своєї техніки. Тож ми залюбки все зробимо для того, щоб ви та відвідувачі вашого салону отримали тільки найкращі емоції та гідні якісні послуги!