Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Ножиці

Манікюрні ножиці

Жоден манікюр не обходиться без попередньої обробки нігтів і кутикули. Для цього використовують ножиці для манікюру - інструменти з тонкими, гострими лезами і м'яким ходом. Економити на них не рекомендується, оскільки неякісний інструмент здатний не просто зіпсувати манікюр, а й пошкодити структуру нігтя. Купити манікюрні ножиці на Україні можна в надійному інтернет-магазині "WMarket".

Манікюрні ножиці - види та обробка

Залежно від конструкції всі манікюрні ножиці підрозділяються на 3 категорії: для нігтів, для кутикули й універсальні. Перші випускають із прямими і загнутими кінцями. Загнуті краще для м'яких нігтів, а прямі - для більш твердих. Ножиці для кутикули витонченіші. Вони характеризуються тонким і гострим лезом, плавним ходом. З їхньою допомогою акуратно видалити кутикулу, не завдавши шкірі травму. Універсальні підходять для обох цілей. Манікюрні ножиці, як правило, використовують і для педикюру.

Періодично потрібно обробляти інструменти (незалежно від категорії). Для дезінфекції застосовують готові антисептики. Також, можна після кожного використання протирати борною кислотою. Цей процес дає змогу усунути безліч хвороботворних мікроорганізмів. Після дезінфекції прилади необхідно промити водою і просушити стерильними серветками.

Особливості ножиць для манікюру

До ключових особливостей таких інструментів належать:

  • простота в експлуатації;
  • можливість обережної корекції нігтьової пластини;
  • ергономіка (зручно тримати);
  • відсутність окислення під час дезінфекції (можливість обробляти в сухожаровій шафі);
  • лінія різу, яка повторює форму нігтя;
  • якісний матеріал (нержавіюча сталь).

Заточка у таких інструментів не обмежується звичайним шліфуванням для відновлення гострої кромки полотна. У більшості випадків доводиться реставрувати ріжучі кромки (зокрема, це стосується ножиць для кутикул). Під час реставрації полотно і носики відновлюють, а після полірують. У результаті зріз стає ідеальним.

Як вибрати професійні ножиці для манікюру

Вибираючи манікюрні ножиці, варто звернути увагу на кілька критеріїв. Серед них:

  1. Якість сталі. Дуже важливий матеріал, з якого виконаний інструмент. Щоб він добре витримував заточку, прослужив довгі роки, був стійкий до корозії, варто вибирати модель з високоякісної нержавіючої сталі. Ще одна перевага - можливість стерилізації різними засобами.
  2. Ступінь. Це відстань між ріжучою кромкою одного полотна і зовнішньою стороною іншого. У якісних виробів полотна рівні, відполіровані, з мінімальним ступенем (або його повною відсутністю).
  3. Гострота лез. Варто розглядати моделі з якісним заводським заточуванням. У багатьох виробів вона виконана вручну на крузі з алмазним напиленням, завдяки чому немає необхідності в додатковій обробці.
  4. Плавність ходу. При повільному закритті важливо, щоб зусилля було розміреним, без провалів. Крім того, не повинно бути занадто легкого або навпаки, тугого закриття. У якісних виробів кінці ідеально сходяться. Між полотнами має залишатися маленька рівномірна щілина, але самі вони не повинні торкатися одне одного.

Важливо звертати увагу на тонкість ріжучих полотен, їхнє прилягання одне до одного (зазори мають бути відсутні). Поверхня має бути рівною і гладкою, без зламів. Моделі з гвинтом, який можна регулювати, вважаються надійнішими.

Інтернет-магазин "WMarket" пропонує великий вибір продукції від перевірених виробників. Щоб купити ножиці для манікюру за низькою ціною, достатньо залишити заявку в онлайн-режимі. Передбачена оперативна доставка.

Ножиці манікюрні Cien Beauty для нігтів
Ножиці манікюрні Cien Beauty для кутикули
Ножиці Staleks Classic 32 type 1 SC-32/1 дитячі (4820241061563)
Ножиці манікюрні SPL 9210 для кутикули (4820125942100)
Ножиці манікюрні SPL 9219 для кутикули (4820125942193)
Ножиці дитячі SPL 9916
Ножиці дитячі SPL 9916
Код товару:259916
Ножиці для кутикули Staleks PRO Expert 22 type 1 SE-22/1
Ножиці для нігтів Staleks PRO Smart 30 type 1 SS-30/1
Ножиці універсальні Staleks Classic 31 1 SC-31/1 прямі
Ножиці манікюрні SPL 9216 для кутикули
Ножиці манікюрні SPL 9610 для кутикули
Манікюрні ножиці Olton 100 мм для кутикули.
Ножиці манікюрні SPL 9042 у блістері