Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Філірувальні бритви

Філірувальні бритви

Філірувальна бритва належить до низки безпечних перукарських інструментів. З'явилася вона, порівняно з іншими різновидами небезпечних бритв, зовсім нещодавно, всього лише в минулому столітті. Її винахід став справжньою сенсацією в галузі салонного мистецтва. Багато майстрів одразу ж оцінили її переваги і швидко почали вводити інструмент в експлуатацію. Ця бритва досить багатофункціональна. З її допомогою можна виконати "рвану" стрижку, прорідити занадто густе волосся і з легкістю згладити перехід між натуральними і нарощеними шарами волосся.

Бритва для стрижки волосся - це лезо, виконане з якісної медичної сталі. Воно розташоване між двома пластинками-гребінками, які мають 6-10 зубців з обох боків. Зазвичай ширина запобіжної гребінки і зубців становить на 5-8 мм більше ширини самого леза. Завдяки такому чіткому розмежуванню бритва і покликана бути безпечною.
Філірувальна бритва для стрижки волосся має два підтипи:

  1. Бритва-гребінець. Це таке перукарське обладнання, яке має конструкцію гребінця, в середині якого розміщена половина леза. З його допомогою можна швидко і якісно створити потрібну стрижку на будь-якій довжині волосся.
  2. Філірувальна гаряча бритва. Цей інструмент чинить лікувальну дію на структуру волосся. Її позитивна дія полягає в тому, що бритва нагрівається до температури 130 градусів і під час стрижки запаює зрізану волосину, у такий спосіб оберігаючи її від посічення і ламкості.

Купити бритву для стрижки можна як у спеціалізованих магазинах перукарського обладнання, так і, зробивши попереднє замовлення через інтернет-магазин. Кур'єр у точні строки доставить товар у вказаний вами пункт призначення.

Бритва небезпечна Kiepe 123 Ergos філірувальна
Бритва для филировки SPL 9911
Бритва горячая Jaguar TC 400 J-84612 Купить
Бритва для филировки SPL 9912
Бритва небезпечна Comair 3050019 філірувальна
Тримач для бритви Kasho HCR NH фігурний
Бритва небезпечна Kiepe 122 Slim + 10 лез
Бритва небезпечна Kiepe 124 одинарне лезо
Бритва небезпечна Comair 3050107 філірувальна чорна
Утримувач для бритви Kasho HCR SH прямий
Небезпечна бритва для філіровки Artero Creative Styling Razor Black чорна (N336)