Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Універсальні дезінфектори

Універсальні дезінфектори

Чистота й охайність - запорука нашого здоров'я. Дуже важливо завжди і скрізь підтримувати в акуратному стані свій одяг, руки, і, звісно ж, інструменти, які ми використовуємо, щоб мати чудовий вигляд. Буває, що дівчина після проведення процедури манікюру забуває провести дезінфекцію обладнання та рук. Внаслідок цього вона отримує масу незадовільних результатів. Саме тому в подібних справах завжди важливо пам'ятати, що зовнішнє середовище несе масу мікробів і вірусів, і постійний догляд за інструментом просто необхідний.

Дезінфектор призначений для обробки робочої поверхні шкіри та обладнання. У салонах часто можна зустріти окремо дезінфектори для інструментів і дезінфектори для рук. Ці препарати відмінно справляються з поставленим завданням, на 99% знищуючи різного роду інфекції. Для домашнього використання було розроблено спеціальний універсальний дезінфектор. Його ціна, порівняно з іншими стерилізувальними засобами, майже однакова, але функціональність значно переважає.

Сама назва цього засобу говорить про те, що вам більше не знадобиться витрачати час на пошуки окремих дезінфекторів для рук та інструментів. Його універсальність дає змогу очищати поверхню обладнання, абсолютно не спотворюючи поверхню, і руки, не спричиняючи алергічних реакцій. Універсальні дезінфектори не містять шкідливих токсинів, вони економні та прості у використанні.

Після застосування універсального дезінфектора шкіра рук стає м'якою та еластичною. Він добре заспокоює запальні ділянки та сприяє швидкій регенерації шкіри.

Універсальні дезінфектори продаються в найрізноманітніших формах: пляшечках, флаконах з дозатором і без, спреях.

Нехай ваші інструменти, і шкіра рук завжди буде в безпеці разом з універсальним дезінсектором.