Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Ножиці для стрижки собак

Які ножиці обрати початківцю та професіоналу для стрижки собак?

Щоб зробити стильну та гарну стрижку породистому песику необхідні не тільки навички та досвід, а й різноманіття професійних інструментів. Зокрема, знадобляться якісні ножиці для собак. Вони бувають різної форми та призначення: для основної стрижки чи шліфовки, прямі чи заокруглені, довгі чи короткі. Важливо обирати інструмент, призначений саме для стрижки тварин. Такий ножиці зроблені з урахуванням жорсткості та густоти шерсті собаки, а також мають більш безпечні кінцівки, які не дозволять ненароком поранити хвостатого клієнта.

Які бувають ножиці для стрижки собак?

Вибір такого грумерського інструменту залежить від кількох факторів. Необхідно врахувати: характер шерсті чотирилапого, розмір самої собаки, свої професійні навички та досвід, а також завдання, з якими мають справлятися ножиці. Виробники пропонують наступні види цього товару:

Звичайні прямі з класичною ручкою. Такий інструмент підійде новачкам, адже він має оптимальну довжину і легку вагу. Ним зручно буде відпрацьовувати техніку людині, яка тільки вчиться грумерському мистецтву.

Більш довгі прямі. Після того, як грумер опанував техніку стрижки собак, пришвидшити роботу допоможуть ножиці із довгим полотном. Завдяки збільшеному розміру інструменту, спеціаліст зможе охопити більший об’єм шерсті. Також довгі ножиці підійдуть для собак середньої і крупної порід.

Заокругені. Потреба у такій формі інструменту виникає тоді, коли майстер вже навчився добре підстригати вигнуті лінії на шерсті собаки. Рівень вигнутості полотна ножиць може бути різним, в залежності від моделі. Обирати такі ножиці новачку не варто, адже через відсутність достатніх навиків, в результаті можна отримати пробіли у шерсті собаки і тваринка буде виглядати неохайно.

Варіанти із металевими ручками з підпіркою для мізинцю. Перевага таких ножиць у їх вазі. Завдяки цьому рука не буде смикатися і зріз вийде більш акуратним. Однак такий інструмент підійде тим, хто вже опанував правильну техніку.

З довгими і короткими важелями. Ножиці із більш довгою відстанню від пальців до гвинта дозволяють прикладати менше зусиль, однак ними вдасться охопити менший об’єм шерсті за рахунок меншого розкриття лез. Такий варіант підійде для шліфовки стрижки. І навпаки, інструмент, що має коротку відстань від ручок до гвинтика, вимагає більше зусиль спеціаліста, зате охоплює значний об’єм шерсті собаки – цей варіант підійде для тваринок із густим, надто набитим шерстяним покровом. 

З мікрозубцями на ножах. Це дозволяє інструменту не зісковзувати із шерсті під час стрижки.

Із регулювальним гвинтиком. Є моделі, з якими у комплекті йде спеціальний ключик, яким можна підкрутити гвинт чи послабити його, якщо це потрібно.

Філірувальні ножиці. Бувають односторонні –  зріз на одному лезі, та двохсторонні – на обох. З частими зубчиками – підійдуть для тонкої шовковистої шерсті, з рідкими зубчиками – для об’ємної шерсті.

З тонкими лезами. За допомогою такої моделі можна акуратно підстригти собаку в найбільш важкодоступних місцях. Також їх використовують для фінішної шліфовки.

Де можна купити якісні ножиці для собак в Україні?

Для професіональних грумерів та новачків інтернет-магазин Wmarket пропонує різноманіття інструментів для стрижки собак. Замовити потрібний товарі дуже просто – доставка здійснюється Новою поштою. Доступні різноманітні способи оплати.

 

Ножиці прямі для грумінгу SPL Animal 90050-80 8"
Ножиці прямі для грумінгу SPL Animal 90052-75 7,5"
Ножиці прямі для грумінгу SPL Animal 90054-80 8"
Ножиці прямі для грумінгу SPL Animal 90057-80 8"
Ножиці прямі для грумінгу SPL Animal 90050-75 7,5"
Ножиці вигнуті для грумінгу SPL Animal 90051-80 8"
Ножиці прямі для грумінгу SPL Animal 90052-80 8"
Ножиці прямі для грумінгу SPL Animal 90056-85 8,5"
Ножиці для грумінгу Artero Fusion Curvy 6' (T46060)