Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Супутниковий модем Starlink

Супутниковий модем Starlink: у яких ситуаціях краще обирати

Перш ніж, наважитися на купівлю такого обладнання, необхідно чітко усвідомлювати для чого вам потрібен супутниковий інтернет Starlink. Головна перевага такого інтернет-зв’язку у неможливості заблокувати сигнал, адже він миттєво передається між супутниками, встановленими на відстані близько 500 км над Землею. У той час, коли звичайні місцеві оператори можуть втратити зовнішній канал зв’язку, особливо у воєнний час. Однак, потрібно пам’ятати, що модем Starlink, як і будь-яке інше інтернет-приладдя працюють від електромережі або її джерела: генератора, портативної електростанції.

Що потрібно, для того щоб користуватися інтернетом від Starlink?

Щоб отримати високошвидкісний інтернет від Starlink, потрібно:

Придбати обладнання і встановити його. До стандартної комплектації входять: чотиринога для модему, антена, більш, ніж 20-ти метровий кабель, роутер, кабель живлення для роутера та інструкція. Додатково можна придбати кріплення, перехідники. Кріплення актуальні у тому випадку, коли антена встановлюється на зовнішній частині багатоквартирного будинку. Однак, потрібно пам’ятати, що найкраще сигнал такого інтернету ловитиме на відкритій місцевості, де немає перешкод у вигляді стін.

Отримати доступ до акаунту. Купуючи обладнання Starlink в інтернет-магазині Wmarket, ви купуєте його вже із доступом до акаунту та email, в якому потім самі встановлюєте адресу і змінюєте налаштування, коли потрібно. Для цього потрібно скачати додаток Starlink у Google Play бо Apple Store. Також можна перереєструвати акаунт на себе, звернувшись у техпідтримку. Це може зайняти від 2 діб до місяця. Цікавою фішкою для українських користувачів є можливість безкоштовно змінювати адресу роботи обладнання, коли у інших країнах ця послуга платна. Однак, для цього все одно доведеться змінювати налаштування у своєму акаунті, робити запит до служби підтримки.

Щомісяця робити абонентську плату. На сайті Wmarket представлена комплектація до базового тарифу Starlink, який забезпечує швидкість завантаження від 50 до 250 Мбіт/с. Щомісячна плата за інтернет у такому разі виходить 99 доларів.

Замовити повний комплект обладнання або комплектуючі до вашого пошкодженого обладнання можна в інтернет-магазині Wmarket. Доставка замовлення здійснюється Новою поштою. Оплатити покупку можна кількома зручними способами.

 

Корпус антени Starlink Internet Satellite Dish V2
Супутниковий модем Starlink Internet Satellite Dish Kit v2
Адаптер Ethernet для Starlink
Адаптер Ethernet для Starlink
Код товару:101917
Оптоволоконний кабель Starlink Rectangular Satellite V2 75Ft (22,86 м)
Роутер Mesh WiFi Router
Роутер Mesh WiFi Router
Код товару:101918
Супутниковий модем Starlink Internet Satellite Dish Kit v2
Тринога для супутникового модему Starlink