Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Зняття акрилу

Чим можна зняти акрилові нігті: які засоби пропонують виробники

 

Створення манікюру за допомогою нарощення чи гель-лаку стало настільки популярним, що звичне фарбування нігтів відійшло далеко у минуле. Однак, разом з тим, у майстрів та звичайних користувачів з’явилася потреба у спеціальних рідинах, які допоможуть зняти таке цупке покриття. Адже позбавитися від акрилових нігтів чи гелю не вийде, якщо просто протерти їх звичайним ацетоном. У цьому випадку потрібен більш сильний розчин.

 

Які рідини можна знайти у виробників для зняття акрилу чи гелю?

Одні засоби можуть бути призначені лише для зняття конкретного покриття. Наприклад, тільки для манікюру гель лак. Інші – є універсальними, розраховані для усунення, як гелю, так і акрилу. Також рідини можуть відрізнятися за часом дії та складом. Засоби, зроблені з додаванням ацетону, пришвидшать час зняття покриття.

Якісна рідина для зняття акрилу чи гелю має включати в собі корисні компоненти: вітаміни та мінерали. Це можуть бути живильні олійки, гліцерин, вітаміни А, Є, В, різні трав’яні екстракти. Завдяки цьому нігтьова пластина зможе укріпитися, позбавитися тріщин.

 

Як правильно позбавитися нарощених нігтів з акрилу?

Існує кілька етапів:

Спочатку за допомогою жорсткої пилочки необхідно зняти топове покриття.

Після цього, підготувати ватні диски чи безворсові серветки, а також фольгу. Якщо це ватний диск – для економії його можна розрізати на декілька трикутних частин. Після – змочити частинки серветок у спеціальній рідині і розмістити їх на кожному нігтику, обернувши його фольгою.

Далі – потримати нігтики в такому стані скільки часу, стільки зазначив на упаковці виробник рідини для зняття. Зазвичай, вистачає 10-20 хвилин.

Потім, зняти фольгу і серветки і, за допомогою металевої лопатки чи апельсинової палички, прибрати зім’яклий нарощувальний засіб. По завершенню процедури ретельно вимийте руки та змажте кутикулу і нігтик спеціальною олійкою.

В інтернет-магазині Wmarket можна знайти різноманітні засоби для усунення штучного покриття. Вони відрізняються за об’ємом, складом та цінами від виробника. Замовлення буде доставлено за допомогою Нової пошти у обране вами відділення. Оплатити покупку можна кількома способами, представленими на сайті.

 

Засіб для зняття штучних нігтів Kodi Tips Off 160 мл
Рідина для зняття штучних нігтів Kodi Tips Off 500 мл
Рідина для зняття штучних нігтів Kodi Tips Off 250 мл