Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Набори ножиць

Набір ножиць, як запорука відмінного результату

Один з головних атрибутів під час виконання стрижки, безсумнівно, є ножиці. І для цієї процедури необхідно вибрати перукарський інструмент, а не звичайний канцелярський. Перший відрізняється матеріалом, заточуванням полотна і формою.

Сучасний ринок пропонує досить великий вибір перукарських ножиць. Вони можуть бути прямі, філіровочні або наборами. Між собою вони відрізняються розмірами, ріжучими полотнами, формою захоплення.

У прямих ножиць краї рівні й гострі. Це основний інструмент для проведення стрижки. А ось у філірувальних на одному або обох полотнах є прорізи. Вони призначені для згладжування зрізу. Вигідною пропозицією є набори перукарських ножиць, які містять прямі та філіровочні. 

Під час виготовлення наборів перукарських ножиць використовують загартовану вуглецеву сталь, часто з домішкою різних сплавів і металів, що забезпечує їхню довговічність.

Крім сталі на якість стрижки впливає гострота приладу і заточка лез. Заточка може бути:

·        Європейська - кут заточування 45-50 градусів. Тут, ширина ріжучого полотна не перевищує 1 мм. Ножиці з такою заточкою прості у використанні і не припускають особливих навичок або умінь.

·        Японська - листоподібна заточка має гострий кут ріжучої частини і широку смугу.

·        Ковекційний тип заточування проводиться під кутом 38-42 градуси. Тут товщина ріжучої кромки не перевищує товщину волосини, через що досягається ідеально рівний зріз.

Довжина робочого полотна може бути довгою (6 см.), середньою (5,5 см.) і короткою (до 4,5 см.). Останні використовуються для жіночої стрижки, другі - універсальні, а ножиці з довгим лезом підходять для чоловічої стрижки.

Ножиці мають бути зручними в роботі. Тому під час вибору необхідно звернути увагу на розташування кілець. Вони можуть бути класичними або ергономічними. У класичних кільця симетричні, а в ергономічних - зміщені.

Набори ножиць складаються з урахуванням потреб користувачів. Існують набори для майстрів-початківців, в яких немає нічого "зайвого", тільки прямі і філіровочні. Набори для майстрів-практиків містять прямі, філіровочні та інші окремі моделі.

Купити набір перукарських ножиць за вигідною ціною можна на сайті інтернет-магазину краси WMarket. Ми пропонуємо вашій увазі знижки, акції, великий асортимент товару і професійну консультацію. 

Набір перукарських ножиць Kiepe Academy Style 292 5,5″