Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Медичні прилади

Медичні прилади: що має бути у кожному домі чи під час подорожі

Жодна людина не застрахована від неочікуваної хвороби чи недугу. Тим паче, у часи війни. Однак, якщо в неї є базові знання домедичної допомоги та необхідні приладдя під рукою, це може врятувати життя та здоров’я собі та близьким. Адже деякі ситуації не мають часу на очікування швидкої медичної допомоги або ж можуть успішно вирішитися без її участі.

Яке медичне обладнання стане у нагоді домашньому користувачу?

Тонометр. Такий прилад має бути не тільки у людини, яка страждає на артеріальну гіпертонію чи гіпотонію. Стрес, перепад температур, прийом специфічних ліків може викликати зміни у тиску навіть у більш-менш здорового чоловіка чи жінки. Вибір виду приладу: електронний чи звичайний залежить від особистих вподобань та доступу до електроенергії.

Пульсоксиметр. Під час перебігу інфекційного захворювання дихальних шляхів важливо вимірювати рівень кисню. Це можна зробити за допомогою пульсоксиметру. Крім цього цей пристрій вимірює частоту пульсу.

Глюкометр. Звісно без цього приладу не обійтися тим, хто має цукровий діабет. Однак, захворіти на цей недуг можна не тільки тим, хто має генетичну схильність, а й через стрес, надмірне вживання алкоголю та інші причини. Саме тому, варто тримати такий апарат в домашній аптечці та кілька стрічок до нього.

Термометр. Певно не треба казати про значимість цього вимірювального пристрою удома. Однак треба зауважити, що вони бувають різноманітного вигляду. Термометри можуть бути ртутні, безртутні (наповнені галінстаном), електронні, інфрачервоні (безконтактні).

Інгалятор. Цей апарат, звісно, не дешевий, однак він є незамінним атрибутом для тих, хто часто хворіє на захворювання дихальних шляхів. Провівши кілька дихальних процедур під інгалятором, можна прискорити одужання. Особливо варто звернути увагу на цей пристрій тим, хто має маленьких дітей, які дуже часто підхоплюють хворобу у садку чи школі.

Ультрафіолетові лампи. Початок 2020 року показав, настільки важлива дезінфекція під час пандемії. Щоб не витрачати час на обробку спиртом кожної деталі у домі, зручніше за все провести кварцування за допомогою ультрафіолетової лампи. Однак, пам’ятайте, що під час проведення цієї процедури необхідно щільно закрити двері і перебувати у іншій кімнаті. Крім цього, якщо у домі є кімнатні квіти, тваринки – усе це потрібно перенести на час кварцування у інше місце.

Замовити те чи інше медичне приладдя для дому чи офісу можна в інтернет-магазині Wmarket. Доставка товару здійснюється Новою поштою. Доступні декілька способів оплати.

 

Пульсометр Pulse Oximeter Lk 88
Пульсометр Pulse Oximeter Lk 88
Код товару:116855
Безконтактний інфрачервоний термометр SilverGear
Термометр Dr.Senst безконтактний інфрачервоний
Масажер BaByliss Pro FXSM1GE Vibe FX
Масажер BaByliss Pro FXSM1GE Vibe FX
Код товару:115619
Безконтактний інфрачервоний термометр DT-8826
Тонометр SilverCrest Personal Care з додатком HealthForYou