Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Дезінфектори

Дезінфікуючі засоби - необхідний захист у сучасних реаліях!

На будь-якій поверхні, в повітрі, яким ми дихаємо і навіть на нашій шкірі, присутня величезна кількість хвороботворних бактерій і вірусів, здатних завдати серйозної шкоди здоров'ю. Щоб знизити їхню кількість і попередити негативний вплив, слід використовувати засіб для дезінфекції. Вдаватися до допомоги антисептика особливо доречно в епоху пандемії коронавірусу.

Види та сфера застосування засобів для дезінфекції

Дезінфікуючі засоби використовують у побутових потребах для обробки поверхонь або як альтернативу, коли відсутня можливість ретельно вимити руки з милом, на виробництві, торговельних підприємствах і підприємствах громадського харчування - для дотримання гігієнічних норм, у медичних цілях, щоб провести хірургічну дезінфекцію. Також антисептики повсюдно застосовують у салонах краси для знезараження інструментів та інших установах, що надають подібні послуги.

Антисептики продаються у вигляді засобів на гелієвій основі або рідини. Перші ідеально підходять для обробки рук і невеликих поверхонь, другі ж мають ширший спектр застосування завдяки можливості охопити більшу площу, особливо якщо дезінфектор випускається у формі спрею.

Засоби різняться між собою за складом, але в основному базовим компонентом виступає спирт (ізопропіловий, етиловий). Він має потужні антисептичні властивості, проте може негативно впливати на шкіру, тому цей момент важливо враховувати під час експлуатації.

Захисні властивості дезінфекційних засобів

Захисні властивості дезінфекторів аж ніяк не перебільшені. Антисептичний засіб:

  • бореться з бактеріями туберкульозу та іншими небезпечними збудниками;
  • знищує віруси - ВІЛ, гепатит, герпес, грип, COVID;
  • вбиває грибки дерматофітної та кандидозної групи.

Погодьтеся, набагато простіше вчасно подбати про профілактичні заходи, ніж потім боротися з наслідками недбалого ставлення до себе та оточуючих!

Причини, чому ще варто купити дезінфікуючий засіб:

  • має широкий спектр дії - бореться з багатьма видами бактерій і вірусів;
  • економний у застосуванні - його вистачає надовго, плюс, антисептики мають тривалий термін зберігання;
  • не чинять токсичного впливу на організм людини за умови грамотного використання;
  • не пошкоджують шкіру або оброблювані поверхні.

На нашому сайті представлений величезний вибір товарів від різних виробників. Тут ви можете знайти як дезінфектори великого об'єму на спиртовій основі (Blue Line Extra, 1000 мл зі зручним дозатором, Біодез, 1000 мл), так і антисептики компактного розміру (Біодез, 250 мл, Tanoya, 200 мл) у вигляді гелю або спрею. Також у каталозі є продукція, призначена спеціально для знезараження інструментів (Jerden Proff Fastclean, 150 мл).

Купити засіб для дезінфекції на вигідних умовах і з доставкою по Україні можна в нашому інтернет-магазині. Ми дотримуємося лояльної цінової політики (вартість продукції стартує від 50 грн.) і гарантуємо якість товару!

Антисептичний гель для рук Tanoya 200 мл
Дезінфікуючий засіб АХД-2000 експрес, 1л
Дезінфікуючий засіб для рук Біодез 250 мл
Дезінфікуючий засіб для рук Біодез 10 л