Парафінотерапія

Парафінотерапія для рук

 

Парафінотерапія – це косметологічна процедура, спрямована на догляд за шкірою, та її захист від механічних щоденних пошкоджень. В основу цієї процедури закладено лікувальні та відновлювальні властивості основного компонента - парафіну. Парафін під час цієї процедури розігрівається до температури 45°C - 50°C, потім у нього занурюють або руки, або ноги. Багатьох спочатку лякає те, що потрібно засунути руки або ноги в розігрітий парафін - вони бояться обпекти шкіру. Річ у тім, що парафін має дуже маленьку тепловіддачу, і крім приємного теплового ефекту ви нічого не відчуєте. Парафін, який використовують у косметологічних цілях, має в собі олії та вітаміни, завдяки яким він чинить лікувальну дію. Після того, як парафін обгорнув ваші руки, ноги, їх поміщають у целофан, щоб збільшити тепловий ефект і не забруднити махрову рукавицю або шкарпетки. Після того, як ви утеплили руки або ноги, вкриті парафіном, ви маєте відпочити 20 хвилин, а потім зняти парафінову маску легким рухом уздовж пальців. Процедура парафінотерапії закінчується нанесенням зволожувального крему. Результат від прийняття ванночок з парафіном чудовий, шкіра м'яка, красива, дуже приємна на дотик.

Парафінотерапія взагалі салонна процедура, але цілком можливо робити її в домашніх умовах. Вам просто необхідно купити апарат для розігріву парафіну, парафін і необхідні аксесуари для максимально комфортного протікання процедури. Домашня парафінотерапія так само корисна, як і салонна, головне тут – наявність усіх потрібних для цього матеріалів та інструментів. Парафінотерапія для рук – це саме та процедура, яку проводять найчастіше. Але є й інші частини тіла, які теж потребують зволоження і відмінного стану, як наприклад, ноги.

Також, для цієї процедури вам знадобиться: крем для парафінотерапії, гель-антисептик, маска, гель-екфоліант, зволожувальна емульсія тощо. Усе це спеціальні засоби, які допоможуть шкірі до- і після процедури.

Всі складові компоненти, які потрібні для процедури, під назвою "парафінотерапія" купити можна в нашому інтернет-магазині WebMarket. Тут ви знайдете парафін, парафіноплави, аксесуари та засоби для парафінотерапії. Ви зможете самостійно забрати обраний у нас на сайті або по телефону товар, або замовити кур'єрську доставку. Наш офіс знаходиться в Києві, але доставку ми здійснюємо по всій Україні!

Пожалуйста, подождите, идет загрузка...