Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Вапозони

Підібрати Вапозони

Сучасна косметологія зробила величезний крок вперед у своєму розвитку. Чистка та масаж обличчя, пілінг і термоліфтинг - базові процедури, які використовують у своїй практиці професійні косметологи. Всі ці процеси дуже важливі для підтримки нашої зовнішності в сприятливому стані. Не менш затребуваною процедурою є озонотерапія. Передові салони краси пропонують своїм клієнтам озонотерапію не тільки для лікування шкірних проблем, а й для підтримання здорового і красивого вигляду епідермісу. Ця процедура є дуже ефективною і багато хто, хто хоч раз вдавався до її застосування, залишилися задоволеними.

У процесі озонотерапії використовується спеціальний прилад - вапазон. Це обладнання, яке має властивість під час проведення процедури рівномірно поширювати гарячу водяну пару, яка оснащена озоном. Вапазон для салону краси незамінний засіб, оскільки водний туман, що випускається з нього, має дуже позитивні властивості. Він не тільки дезінфікує шкіру, не даючи змоги небезпечним бактеріям проникати у відкриті пори, а й сприяє всмоктуванню корисних речовин, чудово освіжає і тонізує шкіру.

Вапазон так само застосовується під час проведення озонотерапії з волосяним покривом. Унікальні властивості цього обладнання допомагають проникнути озону у відкриті пори голови, тим самим зволожуючи волосся зсередини.

На багатьох косметологічних виставках інструменти для озонотерапії представлені в широкому асортименті. Тому купити вапазон саме такий, який підходить до ваших інструментів, не складе особливих труднощів. Різноманітні моделі передових світових виробників націлені на якість і практичність у використанні своєї продукції.

Ви так само маєте можливість купити вапазон у Києві в спеціальних косметичних магазинах або підібрати відповідний на сторінках в інтернеті. Придбайте це обладнання для вашого салону краси і зробіть озонотерапію подвійно приємною!

Огляд Вапазонів

Зараз широкої популярності набула така салонна процедура, як озонотерапія. Оскільки озон є згубним до більшості видів вірусів, бактерій і грибків, то його дія зосереджена на знищенні цілісності оболонок шкіри, тим самим, підвищуючи її активність і дезінфікуючи. У процесі роботи застосовується спеціальний прилад – вапазон. Його наявність під час виконання процедури просто необхідна. Вапазон рівномірно розподіляє паровий туман по всій поверхні шкіри обличчя. Багато косметологів і дерматологів схиляються більше до європейських виробників цього типу обладнання, але й вітчизняні технології користуються широким попитом. 

Особливу увагу слід приділити вапазонам вітчизняного виробництва.
Вапазон зроблено з високоміцної сталі. Його пластиковий корпус легко піддається миттю та дезінфекції. Препарат оснащений системою анти-спрей, що запобігає вихлюпуванню води з вбудованого рукава. Висоту вапазона можна регулювати, це дасть вам змогу здійснювати маневрені рухи під час роботи, не створюючи дискомфорт.

Вапозон BSUkraine 1107 3 функції
Вапозон з таймером BSUkraine 1106 5 функцій
Вапозон модель 03B
Вапозон модель 03B
Код товару:485100
Вапазон Ceriotti New Soffio Standard на штативі
Вапозон BSUkraine 1102 3 функції
Вапозон модель 7007
Вапозон модель 7007
Код товару:485101
Вапозон B/S мод 88
Вапозон B/S мод 88
Код товару:107935