Пожалуйста, подождите, идет загрузка...

Тримери

Манікюрні тримери – зручний спосіб видалення небажаної кутикули

 

Професіональний манікюр та педикюр не обходиться без етапу видалення ороговілих частинок кутикули. Одні користувачі віддають перевагу ножицям, кусачкам для здійснення такої процедури, інші – обирають спеціальні тримери для кутикули. Вибір залежить від особистих вподобань. Однак, у V-подібного приладдя є свій ряд переваг, про які варто зазначити.

Зручність. Користуватися таким манікюрним інструментом дуже легко. Спершу варто розпарити руки, для того, щоб процедура пройшла максимально безболісно. Після того як руки висохнуть, за допомогою спеціальної лопатки чи апельсинової палички відсунути шкіру в області кутикули. Дуже часто тримери вже мають таку лопатку з другого боку. Після цього акуратно провести V-подібною стороною інструменту по відмерлим частинкам кутикули чи задиркам і прибрати їх.

Легкість у догляді. Інструмент легко піддається дезінфекції. Для домашнього користування підійдуть тримери із будь-якою ручкою – пластиковою чи металевою. Для дезінфекції буде достатньо обробити їх спиртом до і після процедури. Для салонного користування варто обирати варіанти із металу, які піддаються обробці у сухожаровій шафі.

Матеріал. Найкраще обирати таке манікюрне приладдя із медичної сталі. Тоді воно буде рівненько і акуратно зрізати кутикулу чи задирки, не викликаючи болю. Моделі ж з дешевого металу, навпаки можуть рвати шкіру і робити ранки. Тому економити на такому інструменті не варто, адже здоров’я важливіше. Якісний тример має щільно прилягати до шкіри і не ковзати по ній.

 

Які манікюрні тримери можна придбати в інтернет-магазині WMarket?

В асортименті представлені моделі тільки від надійних виробників. На сайті можна знайти як двосторонні, так і односторонні варіанти. В наявності також моделі, виконані повністю із металу, а також із пластиковою ручкою. Доставка товару здійснюється Новою Поштою. Оплатити замовлення можна будь-яким зручним способом, представленим у розділі «Оплата і доставка».

 

Тример для кутикули Kalipso кольоровий 1 шт
Тример для манікюру SPL 9704 двосторонній
Тример для манікюру SPL 90013
Тример для манікюру SPL 9703
Тример для манікюру SPL 9869 металевий