Масажний крем Punti di Vista Danila антицелюлітний 100 мл
Код товару:
228813
Немає в наявності
160 грн.
80 грн.
405 грн.
150 грн.
Тип товару | Антицелюлітний догляд |
---|---|
Виробник | Punti di Vista |
Країна бренду | Італія |
Об `єм | 100 мл |
Використовується в антицелюлітних процедурах з локальними жировими відкладеннями. Композиція з кайенського перцю, гліколевого екстракту арніки, плющу та ефірної олії лимона активізує кровообіг, покращує обмінні процеси у клітинах шкіри, сприяє розщепленню жирів.
Виводить надмірну рідину, зменшуючи тим самим набряклість целюлітних тканин. Рослинний гліцерин і масло каріте відновлюють тонус і пружність шкіри, яка набуває гладкості та шовковистості. Відчуття тепла і «поколювання» залежить від чутливості шкіри носять суб'єктивний характер.
Спосіб застосування : розподілити необхідну кількість масажного крему на поверхні шкіри та провести масаж. Для посилення ефекту рекомендується використати під плівку.